TECHNICKÝ INSPEKTOR – KONTROLA KVALITY

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

      • Zajišťování vstupní a výstupní kontroly kvality materiálů, výrobků, součástí a obalů;
      • ověřování funkčnosti výrobků a zařízení;
      • vystavování kontrolních protokolů, certifikátů kvality výrobků a jejich uvolňování k expedici;
      • kontrola technického stavu měřidel, zajišťování měřící a kontrolní techniky;
      • odhalování kritických míst z pohledu bezpečnosti a kvality výrobků;
      • řešení neshod ve výrobě, účast v řešitelských týmech;
      • spoluúčast na řešení případných reklamací (odhalení příčin, návrh opatření);
      • dozor nad způsobilostí pracovníků vykonávajících výrobní a kontrolní činnosti (příp. školení).

POŽADAVKY NEZBYTNÉ:

      • VOŠ/VŠ – technického zaměření (i absolvent) nebo SŠ a min. 3 roky praxe na obdobné pozici;
      • AJ min. na úrovni A2;
      • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet);
      • řidičský průkaz skupiny B – cestování mezi provozovnami HK – Třebechovice p. Orebem
      • schopnost analyzovat chybu;
      • pečlivost, důslednost, spolehlivost, samostatnost, schopnost sebekontroly, komunikační dovednosti;
      • chuť naučit se spoustu nového a dále se rozvíjet – za to nabízíme možnost osobního růstu v rámci pozice a do budoucna i kariérový posun.

CO  OCENÍME, ALE NENÍ TO PRO NÁS PODMÍNKOU:

      • Praxe v oblasti metrologie;
      • znalost nástrojů kvality dle ISO 9001.

Žádost o pozici

Odesláním mého životopisu v reakci na konkrétní pracovní pozici souhlasím s uchováním mnou poskytnutých osobních dat po dobu trvání výběrového řízení, nejdéle však po dobu 3 měsíců od odeslání.

MŮŽEME VÁS OSLOVIT V BUDOUCNU?

SOUHLAS S POSKYTNUTÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ UCHAZEČE O ZAMĚSTNÁNÍ

Potvrzuji, že jsem byl seznámen s plnou verzí dokumentu, kterým potvrzuji udělení souhlasu s poskytnutím osobních údajů ZDE.

Potvrzuji seznámení se s obsahem dokumentu „Práva uchazečů o zaměstnání - ve vztahu k udělenému souhlasu“ ZDE.